حسن نوروزی نماینده رباط کریم در تذکری با فریاد به دولت اخطار داد و گفت: من از قوای مقننه و قضاییه به‌ویژه رئیس مجلس می‌خواهم که به شکایت من جانباز 50 درصد و آزاده 10 درصد رسیدگی کند.

نوروزی خطاب به لاریجانی ادامه داد: شکایتم از آقایان مشایی و بقایی را از محضرتان می‌خواهم تا به کمیسیون اصل نود و دستگاه قضایی ارجاع شود تا آقایان بفهمند ما که شاهد شهادت تندگویان‌ها در زندان‌های رژیم بعثی بودیم، نمی‌توانیم اجازه دهیم دو سه نفر در ریاست‌جمهوری خزیده و امور ممملکت را مختل کنند!

نماینده رباط کریم پرسید: اینها که هستند و از کجا آمدهاند و چقدر سابقه جبهه دارند که چنین می‌کنند؟


(واقعا جای تاسف است که عده ای با مظلوم نمایی بدون بیان دلیل روشن و مشخص و تنها با ادعای جانبازی و آزاده بودن عمل خود را توجیه می کنند.
این در حالی است که استفاده از تریبون مجلس جهت بیان اعتراضات و شکایت ها خلاف قانون اساس و خلاف فرمایشات رهبری است.
این آقایان بیش از 30 سال است با بهانه خظورشان در جبهه و امثال اینها و کوباندن آن بر سر ملت به دنبال خواسته هایشان اعم از مشروع و نامشروع بوده اند.

توجه بفرمایید توجیه عمل ایشان جهت محکومیت مشایی و بقایی
"اینها که هستند و از کجا آمدهاند و چقدر سابقه جبهه دارند که چنین می‌کنند؟"


شاید این حرف ها در دهه 60 و 70 خریدار داشت اما امروز این حرفها دیگر به عنوان توجیه کارهایمان مورد تایید ملت نیست اگر اینگونه بود ما امروز در جامعه شاهر مطلب دیگری بودیم

این در حالی است که خدمات  مشایی و بقایی در دوران جنگ بر کسی پوشیده نیست . و نیز خدمات دولت در این 6 سال از جانب رهبری مورد تایید وتقدییر واقع شده است.

ا


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 13 اردیبهشت 1390    | توسط: عدالت مهرورزی    | طبقه بندی: آخرین اخبار،     | نظرات()