به گزارش اختصاصی آیین نیوز -مدتی است که عده ای شناخته شده،فتنه گر و همچنین مشکوک، تحت عنوان دفاع از ولایت امر، به دلایل واهی بنا به ناسازگاری گذاشته و بی شرمانه علیه دولت خدمتگذار تهمت و افترا می زنند. این اتهام زنی ها تا جایی پیش رفته که برخی جاهلان بی تقوا به منبر رسول الله (ص) نیز رحم نمی کنند و با دهان گشاد و مغز تهی خود، یاران دولت عزیز محرومین را در هنگام عزاداری اهل بیت (ع) نشانه می روند و بر روی منبر حرفهایی می زنند که شنیدن آن در میدان مال فروشان نیز شرم آور است؛ چه رسد به منبر اهل بیت عصمت و طهارت (ع) که باید سخنی جز تقوا و معرفت بر روی آن زده نشود.

علی هذا، دهان گشادان بی تقوا و خشک مغزان عافیت طلبی که رزق و روزی شان در مزدوری و پاپوش ساختن برای خدمتگذاران مردم عزیز ایران است، همچنان بر رویه ناصواب و زشت خود اصرار می ورزند و هر روز گستاخ تر از روز قبل می شوند.

به این گروه  فحاش اخطار می کنیم که چنانچه بر این رویه زشت و هتاکانه و چاله میدانی اصرار بورزند، بزودی طوفان این هتاکی ها دامن آنان را خواهد گرفت و به سرنوشتی دچار خواهند شد که مایه عبرت خود، همپالگی ها و آمرین شان شود.

به این گروه دهان چاک  اعلام می کنیم: این اخطار یک تهدید توخالی و گذرا نیست. زیرا چنانچه فحاشی ها، سمپاشی ها و اتهام زنی ها به پایان نرسد، در آینده نزدیک مزد آنان را کف دستشان خواهیم گذاشت و به اربابانشان که  جمعی  نیز در جاهای دیگر پراکنده اند و به توطئه و تشویق این فحاشان مشغولند، ثابت می کنیم گذاشتن چوب لای چرخ دولت خدمتگذار و مظلوم احمدی نژاد عزیز، بسیار برایشان خرج بر می دارد.

برای آخرین بار تکرار می کنیم: احمدی نژاد را نرنجانید، در غیر این صورت به خدا سوگند به خاطر دفاع از دولتی که تمام هم و غم خود را مصروف محرومین و نیازمندان نموده و لقمه حرام را در دهان حرام خواران به زهر تبدیل کرده، وارد میدان می شویم و تا آخر خط خواهیم ایستاد. بدون شک، ایستادگی ما منجر به رسوایی و نابودی لشکر تا بن دندان مسلحی خواهد شد که تحت عناوین و شعارهای فریبنده و مزورانه گوناگون برای از میدان به در کردن دولت احمدی نژاد عزیز و مظلوم لحظه شماری می کنند. دولتی که رانتهای آنان را گرفته و عرصه را بر حرام خواری و چپاول آنان تنگ کرده است.

جمعی از روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان استان فارس

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 13 اردیبهشت 1390    | توسط: عدالت مهرورزی    | طبقه بندی: آخرین اخبار،     | نظرات()