آیین نیوز -متاسفانه نجابت و سعه صدر آقای مشایی ، باعث سوء استفاده جریان نفاق برای حمله به دولت شده است و گاه توهین ها و افتراهایی صورت می پذیرد که خشم مردم را بر می انگیزد.

جریان نفاق با خیالی آسوده و به راحتی نسبت هایی را به افرادی دز بدنه دولت خدمتگزار روا می دارد که گاه بسیار سنگین بوده و در واقع نشان از عمق حسد و بغض این افراد از دولت دارد.

افشاگری های دکتر احمدی نژاداز فسادهای مالی و سیاسی عده ای و بستن گلوگاه های ارتزاق نامشروع آنان از بیت المال ، انگیزه اصلی این جریان برای حمله به دولت است.

اما به علت هراس از جایگاه رفیع رئیس دولت و حمایت رهبری و محبوبیت مردمی تا چندی پیش جرات هجمه به شخص رئیس دولت را نداشتند و در عوض به بهانه های واهی به اطرافیان ایشان حمله می کردند که متاسفانه حوادث اخیر فرصتی برای این گروه فراهم ساخت تا عمق کینه خود را آشکار کنند و با تمام قدرت به شخص رئیس دولت نیز افترا وارد سازند.

این قضایا به خوبی نشان داد که مشکل این افراد نه مهندس مشایی که سیاست های عدالت محورانه اقتصادی دولت است.

چه بسیار جوانانی که مجذوب و شیفته صحبت های نواندیشانه مهندس مشایی شده اند و دیدگاه آنان به دین مبین اسلام  متسحکم تر و قوی تر شده است .


جریان نفاق که در طول انقلاب به شکل های گوناگونی خودنمایی کرده است و نماینده یک طیف فاسد اقتصادیست که در بستر اقتصاد دولتی و غیر پویای دهه 60 و 70 شکل گرفته ، بعد از بیرون آمدن از آستین سران فتنه در حوادث پس از انتخابات ، این بار از آستین عده ای از ظاهرا اصولگرایان بیرون آمده تا به بهانه دفاع از اسلام دولت مورد تایید رهبری عزیز را مورد هجمه قرار دهد.


آقای دکتر احمدی نژاد بارها تاکید کرده اند اسلام ایرانی و مکتب ایرانی نه حرفی جدید و نشانه ملی گرایی که واقعیتی است افتخارآمیز در دل فرهنگ ملت ایران ، که البته آقای مشایی با بلاغت تمام آنان را به جوانان تشنه حقیقت عرضه می کنند.

هرگز کسی از مردم ، تقدیر از پیشینه ملت ایران در برداشت عمیق تر از اقیانوس عمیق اسلام را که ظهور متفکران ایرانی اسلامی همچون شیخ الرئیس بو علی سینا و ابوریحان بیرونی و ملاصدرا و سهره وردی و ... گواه آن است را انحراف از اسلام نمی داند.همین برداشت از عمیق تر از اسلام به واسطه فرهنگ غنی ایرانی است که اسلام واقعی را در ایران را از اسلام طالبانی و سلفی و وهابی جدا می کند و به نمایش می گذارد .

این نظریات برخی آقایان از خدا بی خبر است که دچار اعوجاج و انحراف است و نشان از آن دارد که آنان دردی به غیر اسلام و ملت مسلمان ایران دارند که همان مطامع نامشروع اقتصادی و سیاسیت.

این تهمتها و توهین ها برازنده خود آنان و اتاق های فکر جریان نفاق است .حمایت مردمی از دکتر احمدی نژاد و همکارانش و مهندس مشایی بر کسی پوشیده نیست و ملت مسلمان ایران توهین به این تفکرات ضلال را توهین به خود تلقی می کنند.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 13 اردیبهشت 1390    | توسط: عدالت مهرورزی    | طبقه بندی: آخرین اخبار،     | نظرات()