عده ای این روز ها با زدن اتهام های عجیب و غریب به احمدی نژاد و  اطرافیانش سعی در خذف سیاسی و فیزیکی آنها دارند.

آنها با خیال خوش به احمدی نژاد و اطرافیان وی اتهام می زنند و خیال می کنند که سکوت احمدی نژاد به خاطر ضعف ایشان است. انها به خیال خوش انقدر تهمت می زنند و بازداشت می کنند تا احمدی نژاد را خسته و اطرافیان وی را از وی جدا کنند. این اقتدار گرایان گفته بودند پر و بال آنها (اطرافیان احمدی نژاد) را قیچی می کنیم . و تا جایی پیش رفته بودند که احمدی نژاد و مشاییئ را به لاله و لادن تشبیه کرده بودند.

این درحالی است که اینها آنقدر سوتی دارند که نمی شود جمع اش کرد. اگر احمدی نژاد سکوت می کند دلیل دارد . این آقایان اینقدر تخلف دارند که اگر زمانی رو شود ممکن است نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خطر بیفتد.

به گفته محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری اسلامی ایران، نهادهای حکومتی، از راه های غیر قانونی، کالا وارد کشور می کنند. احمدی نژاد که در مراسم روز ملی صنعت و معدن سخن می گفت اظهار داشت: هیچ وزارتخانه ای حق ندارد اسکله و مرزی خارج از نظارت گمرک داشته باشد. احمدی نژاد گفت: مرزهای غیرقانونی باید بسته شود و هیچ‌كس نباید مصونیت داشته باشد. وی  افزود:حتی اگر كالایی کاربرد دفاعی، امنیتی و اطلاعاتی هم داشته باشد باید از مرز قانونی وارد شود.

 

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 تیر 1390    | توسط: عدالت مهرورزی    |    | نظرات()