ذالنور جانشین سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که دا دیروز سه نه چاک احمدی نژاد بود  که اخیرا فکر نماینده گی مجلس به سرش زده در اظهاراتی تکان دهنده و مضحک احمدی نژاد را با شمر و طلحه و زبیر مقایسه کرد

ذالنور با انتقاد از سخن برخی که معتقدند رهبری در قضیه احمدی نژاد هزینه شده است، گفت: اگر کسی فکر کند که رهبری در حمایت از احمدی نژاد اشتباه کرده است باید نعوذبالله پیامبراسلام(ص) و امام علی(ع) را هم متهم به اشتباه کند. چرا که رسول خدا(ص) می دانستند که طلحه و زبیر چه کسانی هستند اما با این حال از آن ها حمایت هم می کردند و در وصف زبیر سیف الاسلام و در وصف طلحه، طلحة الخیر گفتند. و از آن طرف امام علی(ع) هم با وجود این که می دانستند شمر قاتل امام حسین(ع) است اما با این حال او را فرمانده گردان لشکر خودش کرد و شمر جانباز رکاب امام علی(ع) شد.


حال سوال این است که نمی شود کفت که طلحه یا زبیر و یا شمر و هر کس دیگر ابتدا از حضرت علی حمایت می کردند اما بخاطر قدرت و دنیا طلبی به یکباره دشمن خونین حضرت شدند.

آیا به بهانه خونخواهی عثمان وی با علی (ع) وارد جنگ نشدند. پس آیا نمی شود گفت که این اشخاص با خیلی ها قابل مقایسه می باشند حتی شما .
هر کس خود را حق می داند و دیگری را باطل . بهتر نیست به جای پاک کردن اصل موضوع به تهمت برچسب زنی و اتهتم دست یازیم
ایا یه صندلی سبز ارزش دین فروشی را دارد
به خدا پناه می بریم از شر شیطان رجیم

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 8 تیر 1390    | توسط: عدالت مهرورزی    |    | نظرات()