حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری در نشست خبری در پاسخ به این پرسش که آخرین وضعیت پرونده حمید بقایی در دیوان عدالت در چه مرحله‌ای قرار دارد گفت: ‌این پرونده در یک مرحله تجدید نظر شد ولی به علت یک اشتباه حقوقی دوباره مورد بررسی قرار گرفت که ممکن است یا تبرئه شود و یا حکم قطعی اجرا شود. متاسفانه برخی از مقامات عالی اجرایی کشور گفتند قوه قضائیه پرونده را سیاسی کرده که باید در پاسخ بگویم پناه می‌بریم به خدا که چنین تصوری از دستگاه قضا دارید ولی بدانید که ما از هیچ چیز نمی‌ترسیم.

وی افزود: حتی یکی از معاونین رئیس جمهور هم اطلاعات کاملی از روند پرونده را به من داد و وقتی گفته‌‌هایش تمام شد به او گفتم نیمی از گفته‌هایت صحیح و نیمی دیگر غلط است و چون اطلاعات شما از پرونده ناقص است یک طرفه به قاضی می‌روید.

رئیس دیوان عدالت اداری در پاسخ به این سئوال که چه زمانی حکم پرونده قطعی می‌شود، گفت: ‌تا آخر دولت آقای احمدی نژاد این پرونده هم مختومه می‌شود.


این در حالی است که پیشتر اقای محسنس اژهای در نشست مطبوعاتی خود در 23/3/90 گفته بودند


فرهیختگان آنلاین: سخنگوی قوه قضاییه در ادامه نشست خبری با خبرنگاران از پذیرفته نشدن حكم اولیه معاون اجرایی رییس جمهور در شعبه تجدیدنظر دیوان عدالت اداری خبر داد.


نکته جالب این است که موضوع بقایی مساله ای ساده است که در این مدت کوتاه دو بار بررسی شده است انوقت اقایان می گویند
‌تا آخر دولت آقای احمدی نژاد این پرونده هم مختومه می‌شود.


پس حالا ما بگیم پناه می بریم به خدا یا شما . انصافتو شکر

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 تیر 1390    | توسط: عدالت مهرورزی    |    | نظرات()