این خبر گزاری در راستای تخریب همه جانبه مشایی و بقایی در اخبار خود کراراً به موضوع شهام شرکت سمگا پرداخته و به دروغ بقایی و مشایی را از سهامداران ان معرفی و ان را دلیل بر رانت و چیزهای دیگر می داند
نکته جالب این است که بقایی عنوان کرده که در این شرکت هیچ گونه سهامی ندارد. هر که دلش می خواهد برود و بررسی نمایید اگر چیزی یافت همش را برای خود بر دارد.
اما فارس که نمی خواهد بپذیرد که اشتباه نموده و با بازی با کلامات سعی در تبرئه خویش دارد.
 این سایت در خبری می نویسد
«««به گزارش خبرنگار فارس، در حالی‌كه خبر سهام‌داری بقایی و مشایی در رسانه‌های مختلف منتشر شد،‌ بقایی همچنان مصر است كه سهامی در شركت سمگا نداشته است.

این در حالی است كه حمید بقایی؛ معاون اجرایی رئیس‌جمهور به طور رسمی اعلام كرده است كه در روز افتتاح شركت سمگا از سوی مهدی جهانگیری، مدیر عامل این شركت سهامی به ارزش 500 هزار تومان به مدعوین هدیه داده شد كه وی نیز جزء دریافت‌كنندگان این سهام بوده است.

بقایی عنوان كرده است: بنده این سهام را به تعاونی كاركنان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اعطا كرده‌ام و در حال حاضر سهامی ندارم. »»»

اگر بد بینانه به ماجرا نگاه نکنیم حتی نه خوشبینانه ماجرا خیلی ساده است.
خوب بقایی می گوید سهمی نداشته چرا که
در مراسم به بقایی می گویند برای شما مدعوین به عنوان نمادین سهمی معادل 500،000 تومان در نظر گرفته شده بقایی هم در این راسم این سهم را به کارکنان شرکت تقدیم کرده حال پیدا کنید پرتقال فروش یا سایت زنجیره ای را؟

نوشته شده در تاریخ شنبه 7 خرداد 1390    | توسط: عدالت مهرورزی    |    | نظرات()