در دور اول انتخابات 84 عده زیادی پشت سر دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بودند و تنها عده کمی حامی احمدی نژاد بودند پس از دور اول و احتمال شکست هاشمی و نیز به دلیل مخالفت ریشه ای ( مخالفت به دلایل ... ) عده ای تصمیم گرفتند که از احمدی نژاد حمایت نمایند تا شاید در صورت موفقیت احمدی نژاد به کامیابی هایی نائل شوند.

با پیروزی احمدی نژاد و شکست هاشمی آقایان سر از پا نمی شناختند و خوشحال از این تصمیم استراتژیک بودند اما دیری نپایید که متوجه شدند نیاتشان به نتیجه نرسیده و احمدی نژاد هر چند در کلام چیزی نمی گوید اما در عمل سهمی برای اینها قائل نیست اصلا او انها را جز حامیان واقعیش نمی شناسد.

این جا بود که خلوص نیتشان هویدا گردید مخالفت ها نمایان شد و توپخانه اهانت ها و تهمت ها شروع به کار کرد. در آغاز حملات حامیان وی مورد هجمه قرار گرفتند گه گداری هم خود رئیس جمهور را می کوبیدند. اینها بارها و بارها اعلام کردند که رئیس جمهور بر خلاف قانون عمل می نماید او بی قانون است و همین اعتراض دست مایه بهانه ای شد برای موسوی و کروبی که رئیس جمهور را بکوبند. پس ار انتخابات 88 مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه صراحتا از این اتهام زنی ها گلایه کردند

"به کسى که رئیس جمهور قانونى کشور است، متکى به آراء مردم است. نسبتهاى خلاف دادند، رئیس جمهور مملکت را که مورد اعتماد مردم است، به دروغ‏گوئى متهم کردند! اینها خوب است؟"

حالا که به ضم یه عده به تصور اینکه رهبری با رئیس جمهور اختلاف پیدا کرده است شمشیرها راکشیده اند .خیلی ها کشیده اند حتی انهایی که حتی نمی داند قصه از چه قرار است دوست و دشمن اگاه و نا آگاه

و جالب است که اقای زاکانی در سرمقاله هفته نامه پنجره با بیان اینكه رئیس جمهور باید بین جریان انحرافی و خدمتگزاری یكی را انتخاب كند . موجب انبساط خاطر ما می شود. او خود را حامی واقعی و مشایی را جریان انحرافی می نمامد.

چه کسی از همان ابتدا محکم پشت سر احمدی نژاد بود شما یا مشایی . چه کسی دلباخته امام زمان پاک و زلال نام گرفت شما یا مشایی

حالا که به ضم این اقایان فرصت خوبی بدست آمده این ور و انور می نشینند و می گویند

"دولت باید این افراد را تسویه کند «این افراد کاملا شناخته شده هستند و دولت باید به تقویت جریان خدمتگزاری در درون خود برگردد و تا این امر واقع نشود نباید نیروهای انقلابی قانع شوند"


وی همه را به سرپیچی از مقام معظم رهبری دعوت می نمایند" تا این امر واقع نشود نباید نیروهای انقلابی قانع شوند" چرا که رهبری فرمودند آرامش در جامعه را حفظ نمایید خصوصا در این زمان حساس که قانون هدفمند کردن یارانه ها در جریان است اما این اقا همه را به شورش و فشار و ایجاد جو اتهام زنی دعوت می نماید ایا وی به گفته جناب اقای مصباح مشرک نیست چرا که مخالفت با ولایت فقیه شرک بالله است.

بهتر نیست کسانی که مخالف مشایی هستند و تصور می کنند این عده یه جریان انحرافیند کمی فکر نماینند که این همه مخالفت برای چیست. مگر مشایی چه کرده و چه گفته که مستحق این همه اتهام و توهین است . ایا بهتر نیست که اجازه بدهیم در یک برنامه رسانه ای  مشایی با این مخالفان به مناظره بنشیند. حرفش را بشنویم و بعد قضاوت نماییم نه اینکه وی را بدون پاسخ محاکمه و محکوم نماییم. جو سنگینی به وجود اوریم و اجازه هر گونه دفاع را از وی سلب نماییم.

ایا این طور نبود که زمانی امام حسین برای کوفیان در کربلا سخن گفت انها هلهله کردند تا صدای امام به لشکر نرسد. امام فرمودند دست خودتان نیست شکمهایتان از لقمه حرام انباشته شده است.

 

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 خرداد 1390    | توسط: عدالت مهرورزی    |    | نظرات()