معاون اجرایی رییس‌جمهوری با بیان اینکه تهمت زدن و دروغ‌گویی کار پسندیده نیست، تاکید کرد: اگر دین ندارد، لااقل آدم باشد. البته اگر آدم هم نباشد دیگر نمی‌توان کاری کرد؛ مثل همان قصه‌ای که امام حسین(ع) گفت اگر دین ندارید لااقل آزاده مرد باشید.
به گزارش سیماب به نقل از پانا:حمید بقایی معاون اجرایی رییس‌جمهوری در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد برخی در رسانه​ها به دنبال تخریب چهره رییس دفتر رییس‌جمهوری و معاون اجرایی وی هستند، گفت: آنها را به دو چیز سفارش می‌کنم، می‌گویم اگر مسلمان هستید، دیندار باشید و اگر مسلمان نیستید، لااقل آدم باشید.

وی تصریح کرد: این جریان اگر دیندار و مذهبی هستند و مرامی دارند، باید پایبند به دین‌شان باشند.

معاون اجرایی رییس‌جمهوری با بیان اینکه تهمت زدن و دروغ‌گویی کار پسندیده نیست، تاکید کرد: اگر جریان انحرافی دین ندارد، لااقل آدم باشد. البته اگر آدم هم نباشد دیگر نمی‌توان کاری کرد؛ مثل همان قصه‌ای که امام حسین(ع) گفت اگر دین ندارید لااقل آزاده مرد باشید.

وی اظهار داشت: خیلی وقت‌ها با شنیدن دروغ‌ها و تهمت‌ها پاسخ سوالات شخصی‌ام را می‌گیرم، همیشه با خودم می‌گفتم که چطور چنین چیزی ممکن است که حضرت علی‌(ع) در محراب به شهادت برسد و مردم بگویند که ایشان نماز نمی‌خوانند، چرا مردم این شایعات را به راحتی باور می‌کردند، ولی الان برای من اثبات شده که وقتی جوسازی‌ها و تهمت‌زنی‌ها زیاد می‌شود همیشه باطل جای حق را گرفته است.

بقایی در پاسخ به این سوال که به نظر شما دلیل تخریب چهره‌های دولتی چیست، گفت: شاید در خط قرمزشان وارد شدیم و منافع‌شان را در ریاست‌جمهوری تهدید کرده‌ایم.
انتهای مطلب/ب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 خرداد 1390    | توسط: عدالت مهرورزی    |    | نظرات()